טיפול בחוטים

מהו טיפול בחוטים?

הטיפול בחוטים הוא הליך חדשני בתחום האסתטיקה הרפואית. הוא מתבצע ללא ניתוח ובהרדמה מקומית בלבד, ונועד להפחית את הסימנים המתקדמים להזדקנות עור הפנים והצוואר ולהשיב לו מראה צעיר, זוהר וטבעי.

הטיפול מספק תוצאות מידיות אך אלו אינן קבועות ויש צורך לחזור על הטיפול על מנת לשמרו לאורך זמן. בהתאם לאזור המטופל, יהיה ניתן להבחין בתוצאות במשך תקופה של בין חצי שנה לשנתיים.

בשוק קיימים שני סוגי חוטים:

      *  חוטים למיצוק העור

      *  חוטים להידוק וליצירת אפקט הרמה

 

חשוב לדעת: טיפול בחוטים אינו מהווה תחליף לניתוח מתיחת פנים, אך מאפשר שיפור במראה העור ורעננותו ללא ניתוח. ניתן לשלב את הטיפול בחוטים עם טיפולים נוספים, כגון הזרקת חומצות היאלרוניות, בוטוקס ועוד, בהתאם לייעוץ רפואי ולהמלצת הרופא המטפל.

 

מה כולל ההליך הרפואי וכיצד תתכוננו אליו?

הטיפול בחוטים אינו מצריך כל הכנה מראש, והוא נמשך כ-30 דקות לכל היותר בכל אזור בפנים: קו הלסת, הצוואר, הלחיים, סביב הפה, הגבות והעפעפיים.

לאחר הזרקת החוטים לאזור המטופל, הם נמשכים עד שהם נעצרים ונתפסים ברקמה ויוצרים הרמה של העור.

באמצעות פעולה זו מייצר העור מחדש חלבונים בשם קולגן ואלסטין, המשיבים לו מראה צעיר.

 

חשוב לדעת: לאחר כשבעה חודשים החוטים שהוזרקו נמסים והרקמות מתחדשות בעצמן.

 

תהליך ההחלמה

הטיפול בחוטים אינו מצריך תקופת החלמה והחזרה לשגרה מידית.

טיפולים לשיפור מראה עור הפנים והגוף נחשבים כהליך קל מאוד ובעל רמת סיכון נמוכה ביותר, עם זאת ייתכנו תופעות לוואי באזורים המטופלים כמו היווצרות תחושה של אי נעימות, קושי בלעיסה, נפיחות ו/או שטפי דם מקומיים אשר יחלפו בהדרגה.
חשוב מאוד להקפיד על מילוי הנחיותיו המדויקות של הרופא במלואן, הן לפני ביצוע ההליך והן אחריו. הקפדה זו תפחית את הסיכון לסיבוכים או לתופעות לוואי.

 

חשוב לדעת: יש לזכור לא לשפשף את האזורים המטופלים.

 

תוצאות

בתוצאות הטיפול בחוטים תוכלו להבחין כבר בסיומו. עם השנים, כאשר אפקט ההרמה ייחלש, יהיה ניתן להחדיר חוטים נוספים כדי לקבלו מחדש.

 

חשוב לדעת: אם תחליטו לא לבצע טיפול חוזר כעבור זמן מה, הפנים יחזרו למראה הקודם שלהם, לרבות קמטים, צלקות ואובדן נפח בשפתיים.

Call Now Button דילוג לתוכן