על ד"ר קרמר

ד”ר איל קרמר – מומחה לכירורגיה פלסטית

57

הבחירה במנתח פלסטי היום אינה קלה. בבואך לבחור את המנתח ניתן להתרשם מתמונות של לפני ואחרי ניתוח מתיחת פנים לדוגמה, או מהדרך בה המנתח מסביר על מהלך הניתוח. ניתן לשמוע על המנתח בתקשורת, משיחה עם חברותייך או מרכילות. אולם השאלה היחידה שניתן למדוד באמצעות תחושותיכם היא: האם יושב מולי רופא – כירורג פלסטי שאכפת לו ממך, שניתן לבטוח בו, שיהיה שם בשבילי לאורך כל הדרך?
אני ד"ר איל קרמר ,והעיקרון אשר מהווה נר לרגלי הינו יחס אישי, כנות, ומחויבות מלאה לכל מטופל ומטופלת. לאורך כל דרכי חונכתי והקפדתי על אמינות, יושרה ומחויבות למטופל. הרגע בו הצבתי לי את הצורך במצוינות בעשייה היה בשירותי הצבאי. את דרגות הקצונה קיבלתי מרה"מ דאז מר יצחק רבין ז"ל כחניך מצטיין. בעת הענקת הדרגות אמר לי רבין "תמיד תקפיד לעשות את המקסימום בכל משימה וההצלחה תבוא".

מילים אלו ממשיכות ללוות ולהנחות אותי בכל מצב. למדתי רפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א. עם סיום הלימודים ביצעתי את תקופת הסטאז' בבית חולים וולפסון בחולון. את התמחות בכירורגיה פלסטית התחלתי במסגרת היחידה לכירורגיה פלסטית בוולפסון עם שילוב המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים אסף הרופא ובהמשך במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי ת"א (בי"ח איכילוב).

כיום אני רופא בכיר ביחידה לכירורגיה פלסטית בבית חולים וולפסון בחולון.

Call Now Button דילוג לתוכן